Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  
Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Latest topics
» Къщата отвън..
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptyFri Mar 22, 2013 11:57 am by Quin James

» Да бройм от 1 000.
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptyWed Sep 26, 2012 4:33 pm by Quin James

» Oписанията на сериалите - Лиса
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptyTue Mar 20, 2012 8:47 pm by Никол Мъри

» Портали
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptySun Mar 04, 2012 12:36 am by Quin James

» Objects
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptySat Mar 03, 2012 5:13 pm by Quin James

» Разяснения за слабостите на вампирите
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptySat Mar 03, 2012 5:06 pm by Никол Мъри

» Colors
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptySat Mar 03, 2012 1:11 pm by Quin James

» ~WOM descriptions
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptyFri Mar 02, 2012 9:38 pm by Quin James

» Сам или Дийн?
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptyFri Mar 02, 2012 4:52 pm by Quin James

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 6 on Sat Sep 17, 2011 4:54 pm
Top posters
Quin James
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Vote_lcap1 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Voting_bar1 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Vote_rcap1 
Никол Мъри
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Vote_lcap1 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Voting_bar1 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Vote_rcap1 
--
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Gossip10  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Friend10  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Confes10  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Challe10  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Fan_tr10
 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences 6116894g  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences 6116895p  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences 6116896A  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences 6116898Z  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences 6116899B  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences 6116912U
Translator
br>

 

  Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences

Go down 
AuthorMessage
Quin James
..queen of the night life..
..queen of the night life..
Quin James


Брой мнения : 91
Points : 240
Reputation : 0
Join date : 2011-06-23
Age : 32
Местожителство : New York

Character sheet
Име:: Куин Джеймс
Години:: 19
Връзка:: не за сега ((:

 Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences Empty
PostSubject: Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences    Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences EmptySun Jun 26, 2011 12:12 pm

При подготовката за своята първа фото сесия като Международен посланик на Herbal Essences, Лейтън Мийстър ни разказва какви са нейните тайни за перфектно поддържаната й коса и какво е усещането да притежаваш едновременно толкова стилна, красива, гладка и изпълнена с блясък коса. Нейният стилист и посланик на Herbal Essences за Северна Америка Чарълс Бейкър Страан, имаше възможност да представи различни визии и да ни разясни защо шампоаните и балсамите на Herbal Essences са така необходими, за да имаме красива, гъста и изпълнена с блясък коса.

Защо избра да станеш лице на Herbal Essences?

ЛМ: Herbal Essences има невероятно разнообразие от продукти, затова имам такова желание да работя както с марката, така и с любимия ми стилист Чарълс. Той е моят гуру в прическите, стилист на Herbal Essences за Северна Америка и също така - човекът, който ми препоръча продуктите, за да поддържам косата си и да оформям прическата си. Много важно за мен е това, че работя съвместно с марка, която действително ползвам и на която вярвам. Продуктите на Herbal Essences подобриха вида на косата ми и се грижат отлично за нея.

Какво смяташ за работата си с Herbal Essences?

ЛМ: Чувствам се много щастлива. За мен тази работа означава много, защото истински вярвам в качествата на тези продукти и аз лично ги ползвам. По този повод искам да кажа, че всеки има своите лоши дни за косата си, но когато хората ме видят с тази невероятно оформена коса, разбират, че биха искали да знаят как могат да постигнат същия ефект.

Каква ще бъде ролята ти за Herbal Essences?

ЛМ: Като новия международен посланик на Herbal Essences имам за задача да проуча марката, както и всички възможности, които продуктите на Herbal Essences предоставят. Също така имам за цел да споделям с други млади жени най-различни забавни съвети и трикове за поддържането на красива коса.

Как придаваш такъв блясък и обем на косата си?

ЛМ: Трябва да отбележа, че за да има обем и блясък всъщност косата трябва да изглежда напълно естествена - да бъде мека, блестяща и да е приятна на допир. С друди думи - да ухае и да изглежда великолепно през цялото време и разбира се, да бъде в отлично състояние.

А в случаите, когато си в движение, как оформяш косата си със стилизиращи продукти?

ЛМ: Аз непрекъснато съм в движение и затова задължително оформям косата си със стилизиращи продукти. Много е важно при моя стил да се достигне до границата, която да ми позволява лесно да променям визията си. Обикновено в началото на деня съм с по-обикновена прическа. Не е необходимо да е направена перфектно, може да е и леко рошава и да изглежда небрежна, но не прекалено – не ми допада подобна визия. Харесвам коси, които изглеждат естествени, но, същевременно имат приятен вид и са изпълнени с блясък. Харесва ми също така, когато изглеждат живи и са с добре оформени къдрици. Ако например ти се наложи да отидеш някъде някоя вечер и нямаш възможност да се прибереш вкъщи, просто прибери косата си ниско на тила или си направи стилен кок с помощта на няколко фиби и лак за коса.

Можеш ли да споделиш една тайна за разкрасяване, която смяташ, че всеки би трябвало да знае?

ЛM: Това, което смятам, че е най-важно да се знае е, че косата винаги трябва да бъде поддържана в отлично състояние. Както знаеш, хубаво е тя да изглежда гъста и изпълнена с блясък, затова е добре да се полагат ежедневни грижи за нея. Тя ще ти се отблагодари за грижите по същия начин.

Коя е любимата ти разкрасяваща процедура, която заема част от ежедневната ти програма?

ЛМ: Не са много нещата, които правя, за да поддържам външния си вид, но винаги се старая да свалям грима си вечер, като също си правя често маски за лице, тъй като те запазват кожата ми блестяща. Мия косата си с Herbal Essences и използвам често стилизиращите им продукти, за да поддържам косата си в отлично състояние.

В какво се състои разликата между това да участваш във фото сесии и да снимаш филм?

ЛМ: Разликата е много съществена, имам предвид, че при снимките целта е да се улови самият момент, затова целта ни е да се получи точният кадър, който да покаже красива коса и невероятно излъчване. Кадрите във филма се получават по-спонтанно. Всеки дубъл е различен. Никога не съм си представяла, че ще бъда така добра като модел. Ставам все по-добра в това да съм модел, като едновременно с това непрекъснато се забавлявам. Това е нещото, което ми носи истинско удовлетворение, кара ме да се чувствам горда и щастлива.

Кое е най-значимото събитие или случка в живота ти, което ти помогна да станеш такава звезда, каквато си днес?

ЛМ: Не мога да дам конкретен пример, защото всичко, което ми се е случвало докато растях, независимо дали е било добро или лошо, лесно или трудно, ми е помогнало да стана това, което съм днес. Щастлива съм, че имам такова прекрасно и сплотено семейство, което ме е дарило с толкова много обич. Отдавам много и на вдъхновението, което съм черпила от филмите, които съм гледала като по-малка, сред които са: Имитация на живота, Интервю с вампир, Добри момчета, Американски прелести, Опасни връзки и На Изток от Рая. Също така това, че следвах сърцето си и имах вяра в себе си, ми помогна изключително много.

Успехът ти днес служи като блестящ пример. Кой или какво те ръководеше и те окуражаваха най-много, за да постигнеш сегашния си успех?

ЛМ: Майка ми, баща ми, братята ми – всички те ми даваха много сили. Актьорите, които харесвам са Одри Хепбърн, Бети Дейвис, Кейт Уинслет, Даян Кийтън, Ал Пачино, Джак Никълсън, Шон Пен. А сред любимите ми музиканти са Доли Партън, Мадона, Гуен Стефани, Синди Лоупър.

Кои дизайнерски облекла те карат да се чувстваш поразителна, когато си с тях?

ЛМ: Любимите ми дизайнери са Louis Vuitton, Givenchy, Calvin Klein, YSL, Chloe, Stella McCartney, Phillip Lim, Balmain, Alaia, Chanel, Emilio de la Morena, Balenciaga, Proenza Schouler, Jason Wu,... списъкът е безкраен. За мен не съществуват никакви правила в модата, които да следвам, още по-малко, когато съм на червения килим. Просто се забавлявам, изразявам себе си и експериментирам.
Back to top Go down
https://newyorkrpg.bulgarianforum.net
 
Лейтън Мийстър е новото лице на Herbal Essences
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Prince,качил Лейтън Мийнстър на сцената

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Free Zone :: Series and Movies :: Gossip Girl-
Jump to: